Home > Firma > Zarząd spółki

Zarząd spółki

Marian Siwon

Prezes Zarządu
Dyrektor Generalny


Po ponad dwudziestu czterech latach działalności przedsiębiorstwa na wielu europejskich rynkach udowodniliśmy,że nowocześnie zorganizowane przedsiębiorstwo z dobrze dobraną strategią jak i konsekwentna realizacja obranych celów pozwala osiągnąć ponad przeciętne wyniki na bardzo konkurencyjnym rynku. Chcemy, aby spółka Multiserwis kojarzyła się naszym klientom z rzetelnością, otwartością na potrzeby, nowymi technologiami, jak również indywidualnymi rozwiązaniami.
Aby tak było staramy się działać bardzo elastycznie, poraz kolejny modyfikując model biznesowy spółki w kierunku coraz bardziej kompletnej realizacji usług.
Aby to osiągnąć naszym priorytetem jest ciągły rozwój młodej, dynamicznej kadry, podnoszenie kwalifikacji i kompetencji załogi na każdym szczeblu w organizacji.

Paweł Zieliński

Członek Zarządu
Dyrektor Finansowy


Kluczem dobrego wizerunku każdego przedsiębiorstwa jest jego sprawność i elastyczność w realizacji potrzeb klientów. Sprawność ta, to nie tylko sam fakt zrealizowania usługi, ale też cały administracyjny nakład pracy, który często niewidoczny, bazuje na zaufaniu, elastyczności i szybkim podejmowaniu decyzji. Tak funkcjonują nasze działy Kadr, Płac,Księgowości, Finansów jak również Dział Środków Trwałych. Integrujemy czynności realizowane przez te działy w taki sposób, aby były one częścią procesu usługowego i stały się “niedostrzegalne” z zewnątrz dzięki swojej wysokiej efektywności działania. Pewnie nawigujemy w gąszczu przepisów prawnych zapewniając naszym klientom, że wszelkie normy prawne są przez nas przestrzegane. Szczególnie zaś te, które tyczą się sprawiedliwego traktowania naszych pracowników i ich wynagradzania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa jak również indywidualnych wymogów w poszczególnych krajach Europy.

Kornelia Tomala

Członek Zarządu
Dyrektor ds. Eksportu


Od początku działalności naszego przedsiębiorstwa oferujemy usługi na rynkach zagranicznych. Cztery zagraniczne oddziały, liczne posiadane certyfikaty czy zezwolenia pozwalają nam na szybkie rozpoczęcie prac na budowach w wielu krajach Europy. To wszystko zapewnia nam zgodność działań z lokalnymi przepisami.
Usługi montażowe w przemyśle jak i w budownictwie świadczone przez nasze brygady montażowe wspierają realizację wielu dużych projektów.
Wysoka jakość wykonywanych usług montażowych oraz odpowiednie kwalifikacje pracowników gwarantują zadowolenie naszych klientów, a duże doświadczenie w realizacji usług na innych rynkach umożliwia nam optymalną współpracę z każdym nowym klientem.

Piotr Kraszkiewicz

Członek Zarządu
Dyrektor plettac RUSZTOWANIA


Od ponad 24 lat marka plettac jest dla wielu klientów pierwszoplanowym dostawcą w pokonywaniu wysokości, a mianowicie dostarczaniu i serwisie solidnych rusztowań dla przemysłu i budownictwa miejskiego. Połączenie z Multiserwis daje nam rzetelne podstawy i odpowiednie zaplecze finansowe do ciągłego zwiększania potencjału rusztowaniowego. Nasze długoletnie doświadczenie na budowach krajowych i zagranicznych oraz ciągłe doskonalenie pracowników umożliwiają nam realizację kompleksowej obsługi każdej budowy zarówno w kraju jak i za granicą, począwszy od planowania poprzez projektowanie, dostawę, montaż i demontaż rusztowań.