Home > Usługi > Rusztowania Przemysłowe > Oddział Rusztowania Przemysłowe

Oddział Rusztowania Przemysłowe

Początki działalności przedsiębiorstwa plettac datują się na 4 września 1991 roku.

Była to jedna z pierwszych firm w tej branży w Polsce. Zmiany ustrojowe, które dokonywały się w tym okresie, umożliwiły utworzenie spółki z kapitałem zagranicznym. Zapotrzebowanie na nowe technologie spowodowało dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Przyczyniło się do tego przejęcie przez grupę Bilfinger i wejście Polski do Unii Europejskiej.

Przynależność do jednego z największych na świecie koncernów działających w branży serwisu przemysłowego, jakim jest Bilfinger SE, pozwala nam na poszerzenie dotychczasowych usług o nowe technologie i branże. Priorytetem wszelkich działań przedsiębiorstwa Multiserwis jest jakość oraz rzetelna obsługa Klienta.

Dzisiaj Multiserwis oddział Rusztowania Przemysłowe jest liderem na rynku rusztowań w Polsce oraz znaczącym dostawcą wykwalifikowanego personelu dla przedsiębiorstw zlokalizowanych w Europie zachodniej i północnej. W 2018 roku wygenerował obroty na poziomie ok. 200 mln PLN i zatrudniał około 1060 pracowników. Oddział Rusztowania Przemysłowe czynnie uczestniczy w pracach Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań, co przekłada się na działania związane z poprawą bezpieczeństwa i techniki rusztowaniowej oraz pracami legislacyjnymi w zakresie regulacji prawnych.