Home > Rusztowania Przemysłowe > Budownictwo przemysłowe

Budownictwo przemysłowe

Oddział plettac RUSZTOWANIA jest dla wielu klientów pierwszoplanowym dostawcą kompleksowych usług w zakresie rusztowań dla przemysłu i budownictwa ogólnego.

Nasze długoletnie doświadczenie na budowach krajowych i zagranicznych oraz ciągłe doskonalenie pracowników umożliwiają nam zagwarantowanie obsługi każdej budowy zarówno w kraju jak i za granicą począwszy od planowania poprzez projektowanie, dostawę, montaż i demontaż rusztowań.

W ramach realizowanych usług gwarantujemy naszym klientom całodobowy serwis rusztowaniowy, który zapewnia wsparcie wielu realizacji projektów przemysłowych.

Nasze działania obejmują głównie przemysł:

  • energetyczny
  • petrochemiczny
  • budownictwo ogólne

Nasze usługi świadczymy również dla innych gałęzi przemysłu np. cementownie, huty, kopalnie, oczyszczalnie ścieków, stocznie, cukrownie.

Oferujemy także inne usługi z zakresu:

  • „facility management”: gospodarka magazynowa, sprzątanie terenu budowy, obsługa wind i wciągarek,itp.


Budownictwo przemysłowe stanowi największy test kompetencji dla firmy rusztowaniowej. To tutaj spotykamy się z najbardziej wyszukanymi potrzebami i dostarczamy dla nich rozwiązań.

Nasze know-how pomaga klientom w sposób szybki oraz skuteczny zrealizować zamierzenia inwestycyjne. Plettac RUSZTOWANIA zrealizował wiele dużych kontraktów z czołowymi przedsiębiorstwami z branży przemysłowej w Polsce i w Europie.