#MultiLang – języki bez granic

Znajomość języków obcych to umiejętność niezbędna każdemu, kto marzy o sukcesach zawodowych. Wyrównujemy szanse dzieci i młodzieży w tym obszarze.

Znajomość języka obcego to w dzisiejszych czasach wielkie ułatwienie. Nie tylko pomaga w zwiedzaniu świata, ale także otwiera więcej drzwi, jeśli chodzi o możliwości zawodowe. Chcemy pomóc uczniom w zdobywaniu wiedzy i argumentów, które pomogą przy szukaniu pracy. Kto wie, może spotkamy ich na rozmowach kwalifikacyjnych w MULTiSERWIS i zatrudnimy do pracy w zagranicznych projektach?

Michał Lewicki, Prezes Zarządu

Wykluczenie edukacyjne to problem, z którym musimy się zmierzyć. Szacuje się, że na świecie jest nawet 250 milionów dzieci w wieku szkolnym, które nie uczęszczają do żadnej placówki edukacyjnej. W Polsce około 70 tysięcy dzieci pozbawionych jest podstawowego narzędzia edukacyjnego – komputera.

Postanowiliśmy zaangażować się w rozwiązanie problemu wykluczenia edukacyjnego i odpowiedzieć na potrzeby młodego pokolenia.

Program #MultiLang zakłada sfinansowanie półrocznych kursów językowych dla dzieci i młodzieży z naszego regionu. Wyrównujemy ich szanse wierząc, że w przyszłości mogą stać się częścią zespołu MULTiSERWIS.

#MultiLang ma na celu:

  • Zapewnić możliwość nauki języków obcych dzieciom i młodzieży z ograniczonym dostępem do źródeł wiedzy
  • Wyrównać szanse na rynku pracy
  • Promować naukę języków obcych
  • Podkreślić znaczenia edukacji w życiu młodych ludzi

Skontaktuj
się z nami

Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych projektów, albo masz pomysł jak moglibyśmy wesprzeć nasz region – skontaktuj się z nami!

Inne projekty CSR