#MultiWitamina – zdrowie prosto z sadu

Zdrowie to najcenniejszy dar, o który należy dbać od najmłodszych lat życia. Ta idea przyświeca naszemu programowi #MultiWitamina

Można powiedzieć, że dzięki programowi #MultiWitamina pomagamy podwójnie. Z jednej strony cieszy nas uśmiech dzieci, które z radością piją zdrowe soki. Z drugiej, pomagamy sadownikom, których branża znacząco ucierpiała podczas pandemii. Lubimy inicjatywy, które sprawdzają się na wielu płaszczyznach.

Michał Lewicki, Prezes Zarządu

Owoce to kluczowy element zdrowej diety – zawierają witaminy i składniki odżywcze niezbędne dla prawidłowego rozwoju dzieci. Niestety, jak wskazują wyniki badań Instytutu Matki i Dziecka, nawet co trzecie dziecko w wieku 1-3 lat nie spożywa zalecanej dziennej dawki warzyw i owoców.

W ramach programu #MultiWitamina MULTiSERWIS dostarcza do lokalnych przedszkoli świeżo tłoczone soki jabłkowe od polskich producentów. Pilotażowo objęliśmy wsparciem 5 przedszkoli z województwa opolskiego. Owoce, z których tłoczone są soki, kupujemy od lokalnych sadowników, których interesy znacząco ucierpiały w trakcie pandemii. Nasza firma wspiera ich z dumą.

Korzyści, jakie niesie za sobą program #MultiWitamina to m.in.:

  • Realna pomoc w dostarczeniu dzieciom niezbędnych substancji odżywczych
  • Wsparcie dla żłobków i przedszkoli
  • Kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych
  • Wsparcie dla pogrążonych w kryzysie lokalnych sadowników

Skontaktuj
się z nami

Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych projektów, albo masz pomysł jak moglibyśmy wesprzeć nasz region – skontaktuj się z nami!

Inne projekty CSR