rusztowania przemysłowe

Rusztowania dla budownictwa i przemysłu

Rusztowania

Nasze długoletnie doświadczenie na budowach krajowych i zagranicznych oraz duży potencjał materiałowy, ciągłe doskonalenie systemu prac umożliwiają nam zagwarantowanie obsługi każdej budowy zarówno w kraju jak i zagranicą, począwszy od planowania poprzez projektowanie, dostawę, montaż i demontaż rusztowań.

W ramach realizowanych usług oferujemy również naszym Klientom całodobowy serwis rusztowaniowy, który umożliwia ustawiczne dostosowanie konstrukcji rusztowań do potrzeb ich użytkowników, co jest niezmiernie ważne przy realizacjach przemysłowych. Nasze działania obejmują głównie przemysł:

 • energetyczny,
 • petrochemiczny, chemiczny,
 • cementowy,
 • metalurgiczny.

Nasze usługi świadczymy również dla innych gałęzi przemysłu np. spalarnie śmieci, stocznie, cukrownie, przemysł spożywczy, drzewny, farmaceutyczny, oczyszczalnie ścieków.

550.000 m2/m3

rusztowań

Dedykowane

biuro projektowe

Środki transportu

własna flota pojazdów

Dostarczamy rusztowania dostosowane do potrzeb

Multiserwis to jeden z europejskich liderów na rynku rusztowań. Oferujemy przekrój usług oraz rozwiązań, które w pełni odpowiadają na potrzeby Klientów.

Działamy elastycznie i poszukujemy optymalnych rozwiązań w każdej sytuacji. Nasze projekty rusztowań dostosowywane są do indywidualnych wymagań klientów.

Konstrukcje klasyczne i nowoczesne

W naszej ofercie znajdują się rusztowania modułowe – najbardziej klasyczne rusztowania systemowe dla przemysłu. Ich konstrukcja składa się z elementów, które połączone są w punktach węzłowych o zadanej odległości. Powstaje dzięki temu duża możliwość przystosowania przy trudnych rzutach poziomych i różnorodnych relacjach wysokościowych orusztowywanych brył obiektów budowlanych. Z rusztowań modułowych można łatwo wykonać m.in.:

 • Rusztowania przestrzenne – konstrukcje, na których można zamontować pomosty robocze o powierzchni nawet do wielu tysięcy metrów kwadratowych. Rusztowania przestrzenne cechują się dużą uniwersalnością, a przez to mogą służyć nie tylko do utrzymywania osób, materiałów i sprzętu, ale pełnić również funkcję podporową podczas wykonywania różnych obiektów budowlanych.
 • Rusztowania podwieszane – innowacyjne rozwiązanie, podwieszane na konsolach budowlanych, łańcuchach bądź zamocowane bezpośrednio do konstrukcji i montowane od góry w dół! Dzięki temu realizujemy rusztowania np. do remontu mostów – wiszące nad wodą itp.
 • Rusztowania fasadowe – projektowane z myślą o obiektach o dużych powierzchniach ścian. W przeciwieństwie do rusztowań ramowych, system modułowy umożliwia realizację rusztowania przy wymyślnych fasadach, np. o skośnych ścianach, z uskokami, w zabudowie łukowej i z wieloma przeszkodami jak: rurociągi, instalacje itp. co pozwala zrealizować nawet bardzo nietypowe zadania.
 • Rusztowania specjalne – wykonujemy usługi w zakresie montażu nietypowych konstrukcji na bazie elementów rusztowań, np.: rusztowania ochronne przy przewodach elektroenergetycznych, tymczasowe hale z elementów rusztowań, konstrukcje podporowe, przekrycia zimowe.

Bogate doświadczenie i liczne współprace pozwoliły nam zyskać status lidera na polskim rynku rusztowań.

Od ponad 30 lat dostarczamy rusztowania dla przemysłu. Jesteśmy specjalistami w zakresie projektowania i montażu rusztowań dla różnych gałęzi przemysłu i budownictwa. Regularnie uczestniczymy w realizacjach krajowych i zagranicznych, pracując na terenie całej Europy.

Co nas wyróżnia?

 • Ogromny potencjał elementów rusztowań modułowych, pozwalający zrealizować każde zadanie.
 • Jesteśmy znaczącym dostawcą wykwalifikowanego personelu dla przedsiębiorstw rusztowaniowych zlokalizowanych w Europie zachodniej i północnej.
 • Elastyczność w kwestii prowadzenia kontaktów na terenie niemalże całej Europy.
 • Własna Pracownia Projektowa wykonująca dokumentację techniczną.
 • Pozytywne opinie licznych, zadowolonych klientów.

referencje

Mamy w portfolio przeszło 4000 realizacji na budowach w całej Europie.

Pracujemy w różnych modelach rozliczeniowych, w tym pod klucz. Jako niekwestionowany lider w branży wyznaczamy standardy, a referencje, od 30 lat są nasza najlepsza wizytówką.

 • wyznaczamy standardy
 • szkolimy młode pokolenia
 • szukamy nowych rozwiązań